Fizjoterapia i rehabilitacja

Fizjoterapia dorosłych

Szukasz przyczyny swoich dolegliwości bólowych? Martwi Cię, że ból nie ustaje? Sprawna diagnostyka i dobrze dobrana terapia to coś czego szukasz! Pomagamy wrócić do ruszania się bez bólu.

Rehabilitacja po operacjach

Jesteś po operacji ortopedycznej? Chcesz wrócić do sprawności lub sportu? Chcesz bawić się z dziećmi lub wnukami bez bólu? Wybierz rehabilitację, a my pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele!

Fizjoterapia młodych sportowców

Uprawiasz sport i dopadła Cię kontuzja? Martwisz się, że nie wrócisz do swojej formy sprzed urazu? Nasi fizjoterapeuci pomogą Ci w powrocie do sportu.

Fizjoterapia uroginekologiczna

Opieka okołoporodowa

Potrzebujesz fizjoterapeutki, która pomoże Ci w przygotowaniu do ciąży, bólu pleców w trakcie ciąży lub terapii blizny po cesarskim cięciu? Wybierz opiekę okołoporodową.

Terapia bolesnych miesiączek

Ból podbrzusza co miesiąc jest już nie do wytrzymania? Chciałabyś ograniczyć ilość tabletek przeciwbólowych podczas okresu? Zapisz się na terapię bolesnych miesiączek. Mamy doświadczenie w zmniejszaniu bólu naszych pacjentek.

Fizjoterapia uroginekologiczna

Masz problem w okolicy miednicy? Próbowałaś różnych ćwiczeń z internetu, ale okazały się nieskuteczne? Umów się do naszej fizjoterapeutki, która dobierze odpowiednie ćwiczenia i terapię, by pomóc Ci pozbyć się tego problemu.

Fizjoterapia

Nasze Gabinety

Nasze gabinety do fizjoterapii wyposażone są w nowoczesny sprzęt który w połączeniu z profesjonalizmem naszych masażystów z pewnością zadowoli naszych pacjentów.