Stawianie Baniek Ogniowych

Co chwilę chorujesz? Częste infekcje?  Szukasz sposobu na podniesienie swojej odporności? 

Kolejne przeziębienie i kolejne tabletki? Lekkie przewianie i już na drugi dzień katar i kaszel? Chcesz naturalnego sposobu, by być zdrowym i odpornym? 

Metoda, używana już od wieków. Teraz dostępna dla Ciebie i Twoich bliskich! Czujesz, że coś Cię bierze? Nie czekaj, umów się na stawianie baniek ogniowych! 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MASAŻU RELAKSACYJNEGO?
  • Co powiedzieć masażyście - przed masażem, masażysta zrobi wywiad. Upewni się też czy nie ma żadnych przeciwskazań do masażu. Zapyta o spięte miejsca na ciele oraz jaki masaż preferujesz (czy bardziej intensywny czy łagodniejszy).
  • Co ubrać? - luźna, nie obcisła odzież, którą można łatwo zdjąć i założyć po masażu. Dodatkowo jeśli jesteś kobietą wybierz biustonosz zapinany z tyłu. Zdejmij też biżuterie, która może przeszkadzać w wykonaniu masażu
  • Higiena - przed masażem warto wziąć prysznic lub kąpiel. Ciepła woda dodatkowo pomoże rozluźnić ciało przez masażem. 
  • Nawodnienie - wypij szklankę wody przed wyjściem na masaż. Jeśli nie zdążysz, mamy dystrybutor z wodą w poczekalni.
  • Czy jeść przez masażem? - zalecamy unikać ciężkostrawnym i dużych posiłków godzinę przed masażem. Drobna przekąska około godziny przed masażem będzie idealna
  • Nastaw się na relaks -  podczas masażu oddychaj spokojnie, pozwól swojej głowie odpocząć. Korzystaj w pełni z czasu dla siebie. Wyłącz/wycisz telefon, by nie przeszkadzał w czasie masażu.  
Masz pytania? Zadzwoń!