Zdrowy Seans

Masaż ciała sportowy

Dużo biegasz? Bolą Cię łydki, piszczele czy biodra? Ból kolana nie pozwala Ci na długie dystanse? Chcesz biegać bez bólu?

Zadbaj o dodatkową regenerację i pobij swoje życiówki! Bądź szybszy niż swoi znajomi!
Masz dość brania tabletek przeciwbólowych i smarowania maścią?

Nie pozwól by ból sprawił, że zrezygnujesz z ulubionej aktywności! Zapisz się na masaż sportowy i wracaj do treningu bez bólu!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MASAŻU RELAKSACYJNEGO?
  • Co powiedzieć masażyście - przed masażem, masażysta zrobi wywiad. Upewni się też czy nie ma żadnych przeciwskazań do masażu. Zapyta o spięte miejsca na ciele oraz jaki masaż preferujesz (czy bardziej intensywny czy łagodniejszy).
  • Co ubrać? - luźna, nie obcisła odzież, którą można łatwo zdjąć i założyć po masażu. Dodatkowo jeśli jesteś kobietą wybierz biustonosz zapinany z tyłu. Zdejmij też biżuterie, która może przeszkadzać w wykonaniu masażu
  • Higiena - przed masażem warto wziąć prysznic lub kąpiel. Ciepła woda dodatkowo pomoże rozluźnić ciało przez masażem. 
  • Nawodnienie - wypij szklankę wody przed wyjściem na masaż. Jeśli nie zdążysz, mamy dystrybutor z wodą w poczekalni.
  • Czy jeść przez masażem? - zalecamy unikać ciężkostrawnym i dużych posiłków godzinę przed masażem. Drobna przekąska około godziny przed masażem będzie idealna
  • Nastaw się na relaks -  podczas masażu oddychaj spokojnie, pozwól swojej głowie odpocząć. Korzystaj w pełni z czasu dla siebie. Wyłącz/wycisz telefon, by nie przeszkadzał w czasie masażu.  
Masz pytania? Zadzwoń!