Zdrowy Seans

Sprawdź, jak trenujemy i dołącz do nas!

Wybierz zajęcia, jakie Cię interesują:

Zajęcia grupowe

Joga

Jesteś przepracowana? Twoje ciało jest mało elastyczne? Szukasz zajęć, które pomogą Ci odzyskać swobodę ruchu i spokój głowy? Ta odmiana zajęć jogi jest właśnie dla Ciebie. Zapisz się i zobacz, że Twój umysł i ciało mogą być w jeszcze lepszej kondycji!

Pilates

Szukasz zajęć grupowych dla siebie? Doskwierają Ci bóle pleców? Chcesz wzmocnić mięśnie i zwiększyć zakresy ruchu? Zapisz się na pilates i dołącz do grupy!

Zdrowy Kręgosłup

Bóle pleców, bioder czy szyi? Brakuje Ci motywacji do gimnastyki w domu? Chcesz poćwiczyć i rozruszać się na cały tydzień? Zapisz się na zdrowy kręgosłup!

Zajęcia grupowe intensywne

Step BUP

Chcesz spalić kalorie i zbędne kilogramy? Potrzebujesz intensywnych ćwiczeń i zastrzyku endorfin? Zajęcia na stepach dadzą Ci to wszystko! Rezerwuj step i dołącz do grupy!

Dźwiganie i Spalanie

Spal z nami nawet do 1000Kcal na jednych zajęciach! Buduj formę dzięki treningom grupowym – Dźwiganie i Spalanie!  Nie bój się obciążeń, nasi trenerzy nauczą Cię poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Dołącz do nas!

Treningi dzieci i młodzieży

Trening motoryczny młodego sportowca

Inni piłkarze doganiają Cię na boisku? Przegrywasz walkę o piłkę bark w bark? Chcesz być szybszy i silniejszy? Zapisz się na trening motoryczny!

Gimnastyka Korekcyjna

Twoje dziecko ma odstające łopatki? Widzisz, że jeden bark jest wyżej? Martwisz się, żeby nie miało skoliozy?