Zdrowy Seans

Masaż ciała relaksacyjny

Pracujesz fizycznie? Bolą Cię plecy, kark czy barki? Czujesz że Twoje ramiona są jak z kamienia?  

Masaż relaksacyjny sprawi, że Twoje ręce nie będą takie ciężkie. Dzięki temu będziesz mógł pracować bez bólu. Koniec z zatrzymywaniem się co chwile na trasie z powodu bólu pleców! 

Pracujesz za granicą i jesteś w domu tylko w weekend? Zastanawiasz się czy będzie dla Ciebie termin? Specjalnie dla Ciebie mamy terminy w soboty

Zapisz się na masaż!

Masaż ciała bańkami chińskimi

Potrzebujesz relaksu? Chcesz pozbyć się celulitu i ujędrnić ciało? Chcesz się odstresować i rozluźnić?

Masaż bańkami chińskimi zapewni Ci chwilę relaksu, o której marzysz. Wpłynie na skórę, by była elastyczna i jędrna!

Dom, dzieci i mąż na głowie? Nie masz czasu w tygodniu zadbać o siebie? U nas znajdziesz terminy sobotnie! 

Zapisz się na masaż bańkami chińskimi!

Masaż ciała sportowy

Dużo biegasz? Bolą Cię łydki, piszczele czy biodra? Ból kolana nie pozwala Ci na długie dystanse? Chcesz biegać bez bólu?

Zadbaj o dodatkową regenerację i pobij swoje życiówki! Bądź szybszy niż swoi znajomi!
Masz dość brania tabletek przeciwbólowych i smarowania maścią?

Nie pozwól by ból sprawił, że zrezygnujesz z ulubionej aktywności! Zapisz się na masaż sportowy i wracaj do treningu bez bólu!

Stawianie Baniek Ogniowych

Co chwilę chorujesz? Częste infekcje?  Szukasz sposobu na podniesienie swojej odporności? 

Kolejne przeziębienie i kolejne tabletki? Lekkie przewianie i już na drugi dzień katar i kaszel? Chcesz naturalnego sposobu, by być zdrowym i odpornym? 

Metoda, używana już od wieków. Teraz dostępna dla Ciebie i Twoich bliskich! Czujesz, że coś Cię bierze? Nie czekaj, umów się na stawianie baniek ogniowych! 

MASAŻE CIAŁA WYKONUJĄ

Zuza uwielbia dbać o piękno swoje klientek. Masaż twarzy Kobido i Gua sha to narzędzia dzięki którym utrzymuje waszą skórę twarzy piękną i młodą. 

Oliver to specjalista od masażu ciała. Zmęczone barki, napięte plecy czy łydki to dla niego żaden problem. Przyjemna atmosfera i pełen relaks to coś co Oliver zapewni przy każdym masażu.

Kacper specjalizuje się w treningu personalnym oraz masażu. Każdy trening jest starannie przemyślany i zaplanowany. Jeśli lubisz ćwiczyć w grupie, to Kacper prowadzi ,,Pilates” oraz ,,Dźwiganie i spalanie”.