Zdrowy Seans

Fizjoterapia dorosłych

Fizjoterapia Olesno

Bolą Cię plecy gdy wstajesz z krzesła? Nie możesz obracać głową bez bólu? Chcesz umyć okna, ale ból barku Ci nie pozwala? Martwi Cię, że ból nie ustaje? Sprawna diagnostyka i dobrze dobrana terapia to coś czego szukasz!

Pomagamy wrócić do ruszania się bez bólu. Porządki w domu czy praca siedząca nie sprawi Ci już więcej problemu. Będziesz swobodnie obracać głową i zapomnisz o ograniczonym ruchu. Długa trasa samochodem nie będzie Ci straszna. 

Umów się na wizytę i pożegnaj ból raz na zawsze!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ U FIZJOTERAPEUTY?

Przeczytaj dokładnie, żeby przygotować się dobrze do pierwszej wizyty.

O czym warto pamiętać?

Przygotowując się do wizyty w naszych gabinetach fizjoterapeutycznych:

 • Jak do nas dotrzeć?
  Zerknij na mapach gdzie znajduje się Zdrowy Seans, przed budynkiem znajduje się darmowy parking na 100 samochodów, nasze studio znajduje się na drugim piętrze (w razie potrzeby użyj windy przy schodach)
 • Czy mam być wcześniej?
  przyjdź 5 minut przed wizytą, czekając możesz przebrać się w szatni, skorzystać z toalety lub napić się wody, nasze wizyty odbywają się punktualnie
 • Co mam ubrać na wizytę?
  weź ze sobą koszulkę i spodenki, nasze szatnie są do Twojej dyspozycji, możesz się tam przebrać i zostawić w szafce pod kluczykiem niepotrzebne rzeczy
 • Czy potrzebuję zabrać dokumentację?
  nie musisz mieć ze sobą dokumentacji medycznej, ale jeśli posiadasz to zabierz ze sobą (np. wyniki badań RTG, MR, USG),

JAK WYGLĄDA PIERWSZA WIZYTA U FIZJOTERAPEUTY?

Tutaj opowiemy Ci jak wyglądają po kolei wszystkie etapy wizyty.

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Na początku przeprowadzamy dokładny wywiad. Będziemy pytać o wcześniejsze urazy i operacje. Dokładnie zapytamy też o dolegliwości, kiedy zaczął się problem oraz kiedy ból się nasila. Są to niesamowicie ważne informacje dla dalszego leczenia. 

Następnym etapem wizyty jest badanie. Każdy jego element tłumaczymy, abyś wiedział co i w jaki sposób będziemy w danej chwili sprawdzać. Wykonywanie specjalnych testów umożliwi nam dokładne ustalenie gdzie tkwi przyczyna problemu.

Gdy już mamy za sobą wywiad i skuteczne badanie nie pozostaje nic innego jak zabrać się za terapię. Już na pierwszej wizycie staramy się poprawić Twój stan zdrowia. Czasem wymagana jest dalsza terapia, co omawiamy pod koniec wizyty i wstępnie szacujemy ilość potrzebnych spotkań. Oczywiście odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także przekazujemy zalecenia do domu. Wszystko po to, by zniwelować aktualne problemy i zapobiec nawrotowi dolegliwości.