Zdrowy Seans

Profilaktyka to klucz do lepszego życia

Przywrócimy Twoją sprawność,
abyś mógł w pełni cieszyć się swoim zdrowiem!

W naszej pracy łączymy i wykorzystujemy szeroką wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie oraz pasję.

Posiadamy dwóch magistrów fizjoterapii, którzy stale dbają o komfort, profesjonalizm i odpowiednią edukację pacjenta podczas każdej z wizyt.

FIZJOTERAPEUCI GLIWICE

Sprawdź i wybierz fizjoterapeutę odpowiedniego dla siebie.

Fizjoterapeuta

Michał Barnat

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi, po urazach, a także z dysfunkcjami ze strony narządu ruchu. Ma na swoim koncie szereg kursów oraz warsztatów. W swojej pracy wykorzystuje zarówno terapię manualną jak i terapię ruchem, które indywidualnie dobiera do potrzeb pacjentów.

FIZJOTERAPIA U MICHAŁA

5 NAJCZĘŚCIEJ ROZWIĄZYWANYCH PROBLEMÓW:

Fizjoterapeuta

Tomasz Kastelik

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi po kontuzjach oraz urazach.

Posiada różnego rodzaju szkolenia, które ułatwiają w sposób prawidłowy zdiagnozować pacjenta i wprowadzić odpowiednią terapię.

Rehabilitacja, którą przeprowadza jest kompleksowa, od wywiadu, badania, poprzez terapię, którą kończy zaleceniami i ćwiczeniami do wykonywania w domu. Na co dzień pasjonat treningu funkcjonalnego, wypraw górskich oraz squasha.

FIZJOTERAPIA U TOMASZA KASTELIKA

5 NAJCZĘŚCIEJ ROZWIĄZYWANYCH PROBLEMÓW:

Fizjoterapeuta

Arkadiusz Hądzel

Jestem fizjoterapeutą z ponad 20-letnim stażem pracy.

Moje doświadczenie i wiedza pozwalają mi szybko i skutecznie radzić sobie z problemami moich pacjentów.

Fizjoterapia

Nasze Gabinety

Nasze gabinety do fizjoterapii wyposażone są w nowoczesny sprzęt który w połączeniu z profesjonalizmem naszych masażystów z pewnością zadowoli naszych pacjentów.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ U FIZJOTERAPEUTY?

Pierwsze spotkanie jest niezwykle ważne, to moment, w którym się poznajemy. Zależy nam, aby pacjenci czuli się u nas swobodnie, a do tego z pewnością przyczyni się wcześniejsze przygotowanie.

Jak wygląda pierwsza wizyta?


Na początku przeprowadzamy dokładny wywiad. Jest to niesamowicie ważny i niezbędny element diagnostyki. W jego trakcie dowiadujemy się m.in. o dolegliwościach, rozwoju i dotychczasowym leczeniu problemów pacjentów.

Następnym etapem wizyty jest badanie. Każdy jego element tłumaczymy, aby pacjent wiedział co i w jaki sposób będziemy w danej chwili sprawdzać. Wykonywanie specjalnych testów umożliwi nam dokładne ustalenie dysfunkcji oraz gdzie tkwi przyczyna problemu.

Gdy już mamy za sobą wywiad i skuteczne badanie nie pozostaje nic innego jak zabrać się za terapię. Już na pierwszej wizycie staramy się poprawić stan zdrowia pacjentów. Czasem wymagana jest dalsza terapia, co omawiamy pod koniec wizyty i wstępnie szacujemy ilość potrzebnych spotkań. Oczywiście odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości pacjentów, a także przekazujemy zalecenia do domu. Wszystko po to by zniwelować aktualne problemy i zapobiec nawrotowi dolegliwości.

O czym warto pamiętać?

Przygotowując się do wizyty w naszych gabinetach fizjoterapeutycznych należy pamiętać:

  • CZAS
    przyjdź 5 minut przed wizytą,
  • DOKUMENTY
    jeśli posiadasz to zabierz ze sobą dokumentację medyczną (np. wyniki badań RTG, MR, USG),
  • UBIÓR
    załóż bieliznę, przy której bez skrępowania będziemy mogli przeprowadzić badania wymagające rozebrania się .

Zobacz jak pracujemy!

Pasja, doświadczenie i profesjonalne podejście do wszystkich pacjentów.